OFICJALNE FORUM GILDII MYSTERIOUS KNIGHTS

Karczma najlepszych - Mysterious KNIGHTS!

Ogłoszenie

UWAGA UWAGA UWAGA Składka na gildie - 1000 sztuk złota ! Każdy ma wpłacić do 14.12.2008 ! UWAGA UWAGA UWAGA

#16 2008-12-15 20:16:49

ChristOFF

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Hip Hop

Xerxs napisał:

a słucha ktoś reggeae, bo ja polecam zespół Vavamuffin. włączam sobie ich teksty szczególnie na odstresowanie, bardzo fajna radosna muzyka.

Moja druga połowa tego słucha. Osobiście nie przepadam, ale nie przeszkadza mi jak leci

appocalypsse napisał:

dajcie coś z muzyki z linkami z youtube/ wrzuta czy coś

Mogę coś wrzucić, ale nie gwarantuję, że się spodoba

Ostatnio edytowany przez ChristOFF (2008-12-15 20:18:24)

Offline

 

#17 2008-12-15 20:37:06

Xerxs

Kozak

Skąd: Dziki Wschód
Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 25
Punktów :   

Re: Hip Hop

dawaj najwyżej zostaniesz zrównany z błotem, a po tym incydencie wydalony z gildii i nękany przez ich członków do końca swoich dni w świecie KF

Offline

 

#18 2008-12-15 21:30:28

ChristOFF

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Hip Hop

Xerxs napisał:

dawaj najwyżej zostaniesz zrównany z błotem, a po tym incydencie wydalony z gildii i nękany przez ich członków do końca swoich dni w świecie KF

Uff... zaryzykuję, ale nie wiem jak zniosę taką pogardę, cóż, najwyżej będzie banicja

Pierwszy kawałek, zespół Sabaton, warto zwrócić uwagę, opowiada o bitwie pod Wizną, cieszy, że Szwedzi śpiewają o polskich Termopilach :
http://www.youtube.com/watch?v=xIykNYyw … re=related

Drugi, klasyka opery, czyli "Phantom  of the opera", w wykonaniu Nightwish:
http://www.youtube.com/watch?v=QoSIuacz … re=related

Trzeci, to coś naprawdę z mojej półki, czyli Iron Maiden "Fear of the dark" :
http://www.youtube.com/watch?v=28GaKoCuobU chyba najfajniejsza wersja, tłum tak ładnie śpiewa: " ooooooooooooooo"

Narazie tyle, jak się rozkręcę to będzie więcej i mocniej (zastanówcie się czy tego chcecie:P )

Offline

 

#19 2008-12-15 22:01:58

Xerxs

Kozak

Skąd: Dziki Wschód
Zarejestrowany: 2008-12-07
Posty: 25
Punktów :   

Re: Hip Hop

co do pierwszego to chyba linki Ci się pomyliły, ale mi się tam podobało drugi może być, aczkolwiek nie do końca mnie przekonał, za to trzeci mistrzostwo świata, Wy to naprawdę się umiecie bawić chociaż nie jest to mój ulubiony typ muzyki to na takim koncercie chciałbym być obecny, niesamowita publika, co do kawałka to spodobał mi się. Po długim namyślę i przesłuchaniu dokładnie zaproponowanych przez Ciebie utworów informuje, że nie będziesz skazany na zniewagi jakie przedstawiłem. I prośba ode mnie czy mógłbyś napisać jakie kawałki K44 najbardziej Ci się podobają.

Offline

 

#20 2008-12-15 22:35:01

ChristOFF

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2008-12-11
Posty: 11
Punktów :   

Re: Hip Hop

Xerxs napisał:

co do pierwszego to chyba linki Ci się pomyliły, ale mi się tam podobało drugi może być, aczkolwiek nie do końca mnie przekonał, za to trzeci mistrzostwo świata, Wy to naprawdę się umiecie bawić chociaż nie jest to mój ulubiony typ muzyki to na takim koncercie chciałbym być obecny, niesamowita publika, co do kawałka to spodobał mi się. Po długim namyślę i przesłuchaniu dokładnie zaproponowanych przez Ciebie utworów informuje, że nie będziesz skazany na zniewagi jakie przedstawiłem. I prośba ode mnie czy mógłbyś napisać jakie kawałki K44 najbardziej Ci się podobają.

Rzeczywiście, pierwszy utwór , link mi się porypał trochę, miało być http://www.youtube.com/watch?v=KBwwFsKTJGs dobry kawałek, opowiadający o trochę zapomnianym wątku polskiej historii. Co do trzeciego utworu, to rzeczywiście, klimat na takich imprezach jest Jeśli ten Ci się spodobał. to proponuję poszukać innych kawałków Iron maiden, Judas Priest, lub innych metalowych (koniecznie z koncertów) A co do K44, to dawno nie słuchałem, konkretnych utworów może nie podam, ale podobał mi się styl w jakim śpiewali, niepowtarzalny, teraz już takiego nie ma, acha, utwory..... napewo "+i-", reszty tytułów nie pamiętam, ale: " Tu jest moja kabina, tu się wchodzi, naciska, ogląda się z bliska" to było dobre, "Film" chyba, ale pewności nie mam. I coś z kotem 13. było. Pamiętam kawałki, ale z tytułami gorzej.

Ostatnio edytowany przez ChristOFF (2008-12-15 22:37:13)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutooshup.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.blodcore.pun.pl www.warofvillage.pun.pl www.forumpatiozabki.pun.pl